pilotcar

Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Elektrikli Golf Ve Hizmet Araçlarının 5 Kullanım Alanı

 • 2022-04-29

1932 yılında, birkaç golf sopası, birkaç golf filesi ve 2 golfçüyü taşıma amacı ile benzinli golf arabası icat edildi. Lityum-iyon pil teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak, benzinli modellerinin yerini, elektrikli golf arabaları aldı.

devamını oku

Elektrikli Hizmet Araçları Satın Alırken Bilinmesi Gereken 10 Püf Nokta

 • 2022-03-10

Elektrikli hizmet araçları artık birçok alanda kullanılmaya başlandı. Elektrikli golf araçları ve hizmet araçları alınırken, bazı hususlara dikkat edilmesi durumunda, uzun yıllar hizmet verir.

devamını oku

Golf Araçları Hakkında Bilinmeyenler

 • 2022-01-25

Golf araçları hakkında bilinmeyenler veya yanlış bilinen hususların temel nedenleri, aracın sadece oyun alanı içerisinde kullanıldığı yanılgısıdır. Üretiminden sonra golf araçları, hayatı kolaylaştırdığı gerekçesiyle hizmet sektörünün her alanında kullanı

devamını oku

Geçmişten Günümüze Elektrikli Golf Araçları

 • 2021-12-27

Elektrikli Golf araçlarının tarihi 1932 yılına dayanmaktadır. O yıllarda golf sahalarının kumlarında yürümeye bir çözüm getirmek isteyen insanlar, birinci dünya savaşından yaygınlaşması sonra artan motorlu araçların bir çeşidi olan golf arabasını geliştir

devamını oku

Elektrikli Hizmet Araçları Faydaları Nelerdir?

 • 2021-12-23

Pilotcar elektrikli hizmet araçları ile hizmet, temizlik, güvenlik, taşımacılık sektörlerinde yüksek performans ve %100 çevre dostu olmasıyla üstün kalitede hizmet sunar.

devamını oku

Elektrikli Golf Araçları Hangi Özelliklere Sahiptir?

 • 2021-12-20

Elektrikli Golf araçları, çıktığı ilk yıllarda Golf sahalarında ulaşımı kolaylaştırmak için çıkmış olmasına rağmen günümüzde, sektörlerin hizmet araçları olarak yer almaktadır.

devamını oku

Elektrikli Golf Arabaları, Neden Almalısınız?

 • 2021-12-15

Elektrikli Golf Aracı PC-2, hem ilk deneyime uygun, hem de tecrübeli kullanıcıların tercih edebileceği bir golf arabası

devamını oku

Elektrikli Hizmet Araçları

 • 2021-10-02

Son zamanlarda çeşitli alanlarda bir çok elektrikli araçlar üretilmeye başlandı. Bu araçlar içerisinde günümüz insanına ve topluma çok faydalı oldukça pratik elektrikli hizmet araçları da gerektiği yeri buldu.

devamını oku

Golf Araçları: Zamanın Ruhunu Yakalayan Çevre Dostu Araçlar

 • 2021-09-24

Elektrikli golf araçları kullanımı, günümüzde bir tercihten öte doğaya ve çevreye karşı temel bir sorumluluk bilinci olarak algılanıyor.

devamını oku

Golf Arabası Üstün Özellikleriyle Tanışın

 • 2021-12-13

Golf arabası: Otomotiv endüstrisindeki en çarpıcı yeniliklerden biri olmasıyla beraber doğa dostu elektrikli araçlardan biri olan elektrikli golf arabaları günümüzde sadece golf sahalarında kullanılmaktan çıkalı yıllar oldu.

devamını oku

Golf Arabası Bakım ve Onarım İpuçları

 • 2021-09-15

Golf arabası; bir çok sektörde ihtiyacı artan, talebi yükselen, sıfır emisyon ile çalışarak çevreye zararlı herhangi bir gaz salınımını tamamen engellemiş, çevre kirliliğini sıfıra indiren ve kaynak kullanımı olarak doğa dostu bir teknolojiye sahip arabal

devamını oku

Yeni Dünya Düzeninde Elektrikli Araçların Rolü

 • 2021-06-29

Elektrikli araçlar, sağlığımıza, doğaya ve çevreye zarar veren gazların emisyonunu yapmamakla birlikte benzin ve dizel ile çalışan araçlara göre de daha fazla çevre dostudur.

devamını oku

Zengin Tasarım Çeşitliliğiyle Her Alanda Çevre Dostu Elektrikli Golf Araçları

 • 2021-05-28

Elektrikli golf arabaları alanında lider marka olan PILOTCAR elektrikli araçlar konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir ekip tarafından sektörde çok önemli üretimlere ve başarılara imza atmıştır.

devamını oku

Değişen Tercihler: Elektrikli Kamyonet

 • 2021-04-11

Elektrikli kamyonet; yeni çağın en çok tercih edilen hizmet aracı kategorisine girmekle birlikte, şehir içinde kullanımı en efektif olan, çevreye dost ve pratik çözüm kapasitesi yüksek yeni nesil elektrikli araçlardır.

devamını oku

Golf Araçları Nedir ve Ne Amaçla Kullanılır?

 • 2021-02-08

Golf araçları; birçok amaca hizmet edebilen, farklı kullanım alanları ile işlerinizi kolaylaştıran, enerji ve zaman tasarrufu sağlayan, elektrik kullanarak doğayı kirletmeyen yük ve taşıma araçlarıdır.

devamını oku

Son Teknoloji ve Konforun Buluşma Noktası: Elektrikli Kamyonet

 • 2020-11-05

2000’li yıllar da büyük bir popülerlik yaşayan ve artık hayatımızın pek çok yerinde kullanılan elektrikli kamyonet artık hizmet sektöründe de kolaylık sağlıyor.

devamını oku

Değişen Dünyanın Gelişen Teknolojisi Elektrikli Hizmet Aracı

 • 2020-07-14

Elektrikli hizmet aracı, değişen teknolojinin yeni bir parçası haline gelmiştir. Otomobil sektörü sadece binek araçlarda değil hizmet araçlarında da elektrikli olarak kullanılmaya başlamıştır.

devamını oku

İşçilerin Dostu Yeni Nesil Elektrikli Kamyonet

 • 2020-09-16

Elektrikli kamyonet; elektrikli araçların seri üretimine geçişinden bu yana oldukça talep edilen bir hizmet aracı olmuştur.

devamını oku

Hizmetin Olduğu Alanda Elektrikli Hizmet Aracı Yanınızda

 • 2020-06-05

Elektrikli hizmet aracı; elektriğin sayısız lütuflarından biridir. Elektrik artık hayatımızın bir parçası olmuş, ısınmadan aydınlatmaya neredeyse her alanda elektrik kullanımı karşımıza çıkmıştır.

devamını oku

Elektrikli Kamyonet ile Zorlukların Üstesinden Zorlanmadan Gelin

 • 2020-09-16

Elektrikli kamyonet, tasarımına eklenen fonksiyonları ile zorlukların altından başarıyla kalkabilmektedir. Sizde PC-W PILOTCAR elektrikli kamyonet sahibi olmak için bize ulaşın.

devamını oku

İşlerinizde Yükünüzü Hafifleten Yeni Yardımcınız Elektrikli Mini Kamyonet

 • 2020-09-16

Elektrikli mini kamyonet, pek çok işletmenin olmazsa olmazı olmakta çünkü bugün artık iş dünyasında kullanılan ekipmanlar ve donanımlarda bazı faktörlere göre tercih edilmektedir.

devamını oku

Dünden Bugüne Değişen - Gelişen Golf Araçları Zamana ve Engellere Meydan Okuyor

 • 2020-04-26

Golf araçlarının daha yeni yeni kullanılmaya başlandığı zamanlarda engeli olan insanlar için de kullanılabilirliği sayesinde, engeli olanlar tarafından da kullanılmaktaydı.

devamını oku

PILOTCAR Aracılığıyla Kalite Ve Şıklık Golf Araçları İle Buluşuyor

 • 2020-04-22

Golf araçları birbirinden işlevsel ve birbirinden harika tasarımları ile adeta gözleri üzerine topluyor.

devamını oku

Bir Hayli İşlevsel Golf Araçları

 • 2020-04-07

Golf araçları genel olarak golf sahalarında kullanım için tasarlanmış olduğu var sayılsa ve ağırlıkla golf alanlarında kullanılsa bile kullanım alanları aslında oldukça yaygındır.

devamını oku

Tasarım Harikası Golf Araçları

 • 2020-03-12

Golf araçları PILOTCAR aracılığı ile eşsiz tasarımı ve şıklığın, sadeliğin timsali olarak dikkat çekmekte ve özel dizaynı ile gözleri üzerinde toplamaya devam etmektedir.

devamını oku

Elektrikli Araçlar Nedir? Avantajları Nelerdir?

 • 2020-02-14

Yaşamanızda konforun ve yeniliklerin müjdecisi olarak yer açacağınız elektrikli araçlar, son teknolojinin eşsiz deneyimlerini sizin için bir araya getiriyor.

devamını oku

Elektrikli Golf Arabalarının Çevreye Katkıları Nelerdir?

 • 2020-02-04

Bugün dünyanın birçok ülkesine elektrikli golf arabası ihracatı yapan ve Türkiye'deki pazar payında öncülük eden bir marka olarak, birbirinden kaliteli ve çeşitli elektrikli golf arabalarıyla sektöre olan desteğimizi sürdürüyoruz.

devamını oku

Elektrikli Golf Araba Modelleri

 • 2020-03-12

Elektrikli golf araba modellerinde çokça tercih edilen PC-2, PC-4, PC-6, farklı renk çeşitleriyle her zevke hitap ederken, motor ve akü kapasiteleri de uzun ömürlü sürüş ve hizmet için tasarlanmıştır.

devamını oku

Elektrikli Araçlarda “Engelli” ve “Ambulans” Modelleri

 • 2019-12-16

Elektrikli engelli araçları ve elektrikli ambulans modelleri sorunlara çözüm üretmek için geliştirildi.Türkiye'de ve dünyada petrol fiyatlarının artışı nedeniyle elektrikli araç talebi son yıllarda ivme kazandı.

devamını oku

Kimler Elektrikli Golf Arabası Satın Alabilir?

 • 2019-11-26

Elektrikli golf arabaları, çeşitli yerleşkelerden okul kampüslerine, golf sahalarından otel, hastane, havalimanı, fabrika ve işletmelerde kullanılıyor. Büyük ve geniş yüz ölçümüne sahip akla gelen her alanda hizmet veren elektrikli golf arabaları, bugün b

devamını oku

Neden Elektrikli Araba Kullanmalıyız?

 • 2019-10-11

Diğer yandan, elektrikli araç endüstrisinde önde gelen otomobil markalarının birbiri ardına ürettiği modeller, yaşam alanlarında kendini göstermeye başladı.

devamını oku

Kimler Elektrikli Araba Satın Alabilir?

 • 2020-03-12

Türkiye, ilk elektrikli yerli otomobil için kolları sıvarken dünyadaki ekonomik gelişmeler ve devletlerin teşvikleri elektrikli araba kullanımı yönünde politikalar izliyor. Böylece, elektrikli araç satın alma fikri her yaştan yetişkin bireyin akıllarını k

devamını oku

PILOTCAR Elektrikli Golf Araba Modelleri Nelerdir?

 • 2022-05-11

Yüzde yüz yerli üretimin en 'parlak' isimlerinden biri olan ve sektöründe pek çok başarılara imza atan markamız, ürettiği golf arabası ve elektrikli golf arabaları ile Türkiye ve dünyaya satış rakamlarını her geçen gün arttırıyor.

devamını oku

Elektrikli Araçların Çevreye Katkıları Nedir / Nasıldır ?

 • 2021-06-11

Bir veya daha fazla elektrik motorunun bağlı olduğu bataryaya depoladığı elektriğin kullanılarak çalıştırılan bir tür olan elektrikli araçlar, günümüzde hızla ivme gösterdiği otomobil sektöründe önemli bir etki ve yere sahip oldu.

devamını oku

Kimler Elektrikli Araç Kullanabilir?

 • 2021-06-11

Elektrikli araçlar yakıt kullanmadıkları ve karbon dioksit salınımı yapmadıkları için doğal olarak benzinli ya da dizel araçlara kıyasla çok daha çevre dostu bir “teknoloji” olarak kabul ediliyor.

devamını oku

Elektrikli Arabaların Avantajları Nedir?

 • 2021-06-11

Amaca yönelik modelleriyle lüks, spor, dinamik, sağlam, yüksek yük kapasiteli özel ya da hizmet odaklı elektrikli hizmet araçları, hemen hemen her yerde sıklıkla karşımıza çıkıyor.

devamını oku

Elektrikli araç alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 • 2021-06-11

Çağımızın otomobil trendi yaklaşık 10 yıl önce elektrikli otomobillerin uzun mesafeler kat edebilmesiyle bir anda değişti. Günümüzde elektrikli otomobillerin menzili 450 kilometreye kadar ulaştı ve her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

devamını oku