pilotcar
Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Tasarım Harikası Golf Araçları

  • 2020-03-12
Tasarım Harikası Golf Araçları

Golf araçları PILOTCAR aracılığı ile eşsiz tasarımı ve şıklığın, sadeliğin timsali olarak dikkat çekmekte ve özel dizaynı ile gözleri üzerinde toplamaya devam etmektedir. Alanında donanımlı mühendisler ve yaratıcı tasarımcıların ellerinden çıkan bu teknoloji harikası golf araçları, ister görsellik ister donanım isterse performans açısından olsun rakiplerine açık ara fark atmaya devam ediyor. Ayrıca doğa dostu olmasıyla da tanınan PILOTCAR yine bu prensibine uygun olarak daha ferah ve güzel bir gelecek için, araçlarını doğa dostu olarak tasarlamaktadır. Bu görselliği ile beğeni toplayan araçlar aynı zamanda konforundan da asla ödün vermiyor. Spor-şık kavramının karşılık bulmuş olduğu bu harika tasarım, kullanıcısını oldukça memnun etmekte ve parasının karşılığını fazlasıyla vermektedir. Uzun süre dayanan şarjları ve evdeki prizde dahi şarj edilebilmesi sebebiyle oldukça randımanlı bir araçtır. Bunun yanında elektrikli araç olduğundan çevresel olarak, kullanılan diğer yakıtların atmosfere ve doğaya verilen zararın önüne geçer. Ekonomik olarak uzun vadede dizel - benzinli araçlara oranla kilometre hesabında daha karlı olduğundan birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Golf Araçlarının Kullanım Alanları

En sık golf sahalarında tercih edilen golf araçları için kullanım alanı aslında bütün trafiğe kapalı alanlar olacak şekilde geniş kullanım alanlarına yayılmıştır.
Örnek vermek gerekirse;
  • Havalimanları,
  • Hastaneler,
  • Fabrika içinde,
  • Tatil köyleri,
  • Oteller vs. gibi alanlarda insan ya da yük taşımak için de kullanımı oldukça yaygındır.
Rekabetin hat safhada olduğu sektörde, 10 yıla yakın tecrübesi ile sektöre öncülük ederek kendine güçlü bir yer edinmiş olan PILOTCAR, kaliteli işleri ve muvafık fiyatları ile aranan bütün özelliklere cevap vermekte ve tercih sebebi olmaktadır.