pilotcar
Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Son Teknoloji ve Konforun Buluşma Noktası: Elektrikli Kamyonet

  • 2020-11-05
Son Teknoloji ve Konforun Buluşma Noktası: Elektrikli Kamyonet

2000’li yıllar da büyük bir popülerlik yaşayan ve artık hayatımızın pek çok yerinde kullanılan elektrikli kamyonet artık hizmet sektöründe de kolaylık sağlıyor. Kullanım alanı oldukça geniş olan ve trafikte rahatlıkla kullanılabilen elektrikli kamyonetler, küçük, hızlı olması ve düşük maliyetleri nedeniyle artık müşterilerin ilgi odağı oluyor. PILOTCAR tarafından üretilen ve tüm aşamaların son teknoloji Ar-Ge laboratuvarlarında gerçekleştirildiği aynı zamanda alanında profesyonel mühendisler ile geliştirilen elektrikli kamyonetler hizmet istediğiniz tüm alanlarda kolaylıkla yararlanabileceğiniz ulaşım seçeneğidir. Benzinli araçlara oranla pek çok olumlu yönü olan kamyonetler en son teknolojiler kullanılarak üretiliyor.

Elektrikli Kamyonet ile Düşük Maliyetler

Elektrikli kamyonet ve hizmet araçlarının üretilmesi ile pek çok yenilik hayatımıza girmiş bulunuyor. Sadece elektrik yardımıyla çalışan bu araçlar ile ihtiyacınız olan tek şey %100 şarj oluyor. Günlük yaşantımızda cep telefonlarımız, bilgisayarımız, akıllı saatlerimiz, müzik çalarımız, güç kaynaklarımız nasıl şarj edilerek çalışıyorsa artık araçlarda şarj istasyonlarında şarj edildikten sonra kullanılıyor. Böylelikle hem benzinli araçlara göre büyük bir maddi tasarruf sağlıyor hem de çevreye zararlı bir karbon salınımı yapmıyorsunuz. Aynı zamanda elektrikli kamyonet içerisinde kullanılan özel motor sistemi ile de uzun süreler aracınızın bakımına ihtiyaç duymuyor ve güvenle kullanabiliyorsunuz. Motor sistemindeki özel temiz filtreler motorun uzun süreler sorunsuz çalışmasına yardımcı oluyor. Teknolojik ürünler ve özel tasarımlar ile hayatınızı kolaylaştıran PILOTCAR elektrikli kamyonetleri size güvenilir bir hizmet deneyimi sunuyor.

Elektrikli Kamyonet Sayesinde Doğaya Dost Sürüş

Herhangi bir fosil yakıta ihtiyaç duymadan yalnızca şarj sistemiyle çalışan elektrikli kamyonet, doğaya kirli gaz salınımında da bulunmuyor. Egzoz salınımı yapmayarak çevre kirliliğinin önüne geçmeye çalışan elektrikli kamyonetler diğer araçlara göre ekonomik ve konforlu araçlardır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu ürünler PILOTCAR tarafından tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun olarak kusursuz mühendis dokunuşları ve tasarımları ile oluşturulmuştur. Daha iyi ve rahat bir sürüş, hizmet deneyimi için sizlerde elektrikli kamyonetleri tercih edebilirsiniz. Son teknoloji ve konforlu olan ürünlere PILOTCAR’ dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.