pilotcar
Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Elektrikli Hizmet Araçları

  • 2021-10-02
Elektrikli Hizmet Araçları

Son zamanlarda çeşitli alanlarda bir çok elektrikli araçlar üretilmeye başlandı. Bu araçlar içerisinde günümüz insanına ve topluma çok faydalı oldukça pratik elektrikli hizmet araçları da gerektiği yeri buldu. Günümüzde bu ürünler çeşitli sektörlerde kullanılmakta olup kullanım alanları oldukça yaygındır. Örneğin; Oteller, hastaneler, çöp toplama, kargo gibi alanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Kullanımı rahat ve pratik olup hem taşıma olsun hemde çeşitli işleri yerine getirmekte oldukça kullanışlı araçlardır. PİLOTCAR olarak firmamızın elektrikli hizmet araçları kapsamında yer alan bazı modellerimiz arasında sayılabilecekler şunlardır: Bu model elektrikli hizmet araçları için iş yerlerinin ve kurumların operatör çalıştırması gerekli değildir. Elektrikli hizmet araçları kısa süre içerisinde oldukça geniş alanlarda işlevlerini yerine getiren donanımlı araçlar arasındadır.

Elektrikli Çöp Toplama Aracı

Bu model en iyi alternatiflerden biri olan Elektrikli çöp toplama aracı yüksek bir manevra kabiliyetine sahiptir. Dar sokaklardaki çöp konteynırlarını boşaltmak konusunda size oldukça zaman kazandırıcı ve pratik olmakla birlikte tasarrufta sağlar. Elektrikli hizmet araçlarımız en ergonomik araçlardır. Kalabalık ve büyük kentlerde klasik çöp arabalarının giremediği dar alanlar bu araçlar sayesinde temizleniyor ve çöpler beklenmeden toplanma imkânı buluyor. Özellikle büyük şehir belediyelerinin hizmet araçları kategorisinde mutlaka bu elektrikli hizmet araçlarının bulunması gerekiyor. Hem çevreci yanıyla hemde doğa dostu olmalarıyla dikkat çeken bu elektrikli hizmet araçları değişen dünyamızın bir parçası haline geldi. Yakıt ile çalışmadığı için oldukça rahat bir kullanım sunar ve kullanıcısını zorlamayan son derece ekonomik bir araçtır.

Elektrikli Hasta Taşıma Aracı

Elektrikli hizmet aracı modellerimizden bir başkası ise elektrikli hasta taşıma aracıdır. Bu araçlar son derece kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Hem sessiz hemde sarsıntısız çalışan ürünlerdir oldukça kullanışlıdır. Bu araçlar hastanelerde kullanılır. Örneğin; Hastanelerin bir bölümünden başka bir bölümüne hastayı naklederken bu elektrikli hasta taşıma aracı oldukça yaygın kullanılmakta. Kullanımı çok basittir çünkü karmaşık bir çalışma prensibi yoktur. Bu araçları hastanelerde kullanabileceğiniz gibi fabrika revir ve benzeri yerlerde hasta nakletme taşıma gibi alanlarda da kullanma şansınız bulunuyor. Aynı zamanda huzur evlerinde, bakım evlerinde ve tıp merkezi gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım için uygundur fiyatları da oldukça ideal olan ürünlerimizdendir.

PİLOTCAR Teknolojisinden Yararlanın

Firma olarak insanlara elektrik ile çalışan en iyi araç modellerini sunmaya özen gösteriyoruz. Teknolojinin en iyileri denilebilecek bu araçlar iş dünyasında sizi rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak olan ürünlerdir. Kalitesi çok yüksek olan elektrikli hizmet araçları sayesinde her türlü işi kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.