pilotcar
Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Golf Arabası Üstün Özellikleriyle Tanışın

  • 2021-12-13
Golf Arabası Üstün Özellikleriyle Tanışın

Golf Arabası

Golf arabası Otomotiv endüstrisindeki en çarpıcı yeniliklerden biri olmasıyla beraber doğa dostu elektrikli araçlardan biri olan elektrikli golf arabaları günümüzde sadece golf sahalarında kullanılmaktan çıkalı yıllar oldu. Bireysel kullanımı kadar özel sektörde ve kamusal alanların çoğunda mevcut olan araçlarımız ergonomik tasarımı ve doğa dostu bir araç olması ile kullanım kolaylığı sağlar. Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen arabalardandır. Kargoda, nakliyelerde, belediyelerde, inşaatta, endüstride, gümrüklerde, terminallerde, deniz otobüsleri ve rıhtımlarda, hava limanlarında ve tabiki golf sahalarında kısacası aklınıza gelebilecek neredeyse tüm sektörlerde kullanılmakta olan oldukça kolaylık sağlayan elektrikli golf arabalarına sahibiz. Trafiğe çıkabilen modeller ve bireysel kullanıma en uygun olan araçlarımızda bünyemizde mevcut. İhtiyaçları göz önünde tutarak ürün yelpazemizi hem geliştirmekte hem de genişletmekteyiz. Opsiyonel kullanımı ile üretilen her araba hem çevre dostu hem de insanın kolaylıkla kullanabileceği kolaylıkta ve rahatlığa sahiptir. Engelli kişiler için üretilen özel modellerimiz de Pilotcar olarak firmamızın hassasiyetini tam anlamıyla ortaya koymakla birlikte tasarım olarak detayları dikkatleri üzerine toplayan şık araçlar üretmekteyiz.

Çevre Dostu

Küresel ısınma bütün dünya için tehtit oluşturmakta, doğa ve çevre dostu teknolojilere yönelerek doğada bıraktığımız karbon izlerini azaltmak mümkün. Elektrikli golf arabaları, elektrik kullandığı için çevreye herhangi bir zararı yoktur aynı zamanda gürültü ve hava kirliliği yapmaz. Böylece bütün gün boyunca çevreye ve insanlara zarar vermeden kimseyi rahatsız etmeden gönül rahatlığı ile kulanabilirsiniz.

Zaman ve Maddiyat Tasarrufu

Elektrikli Golf arabaları çalışma kalitesini standartlarını bir hayli arttırmakla beraber işçi yükünü de bir o kadar hafifletir. İhtiyaca yönelik tasarlandığı için zor şartlara dayanıklı olmakla birlikte işlevselliği bakımından standartların çok üstünde tutulmuştur. Elektrikli golf araçları çevresel ve maddiyat açısından oldukça büyük avantaj sağladığı bir gerçek. Durum böyle olunca elektrikli golf arabası da son yıllarda oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Elektrikli golf arabalarında içten yanmalı motorlara sahip arabalara oranla çok daha az yedek parça bulunur. Bu sebepten dolayı çok daha az oranda arıza durumu yaşanmaktadır. Özellikle elektrikli golf arabasının çok sık kullanıldığı çalışma alanlarında hem maddi açıdan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Elektrikli golf arabaları satın alırken yüksek maliyetli gözükse de kullanım maliyetinde bu durumu çok hızlı amorti edicektir. Unutmayın içten yanmalı bir motorlu aracın kullandığı petrol, elektrikten çok daha masraflı ve pahalı bir enerji kaynağıdır.