pilotcar
Blog

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak herkesin görevi.
Bu konuda biz üzerimize düşeni yapıyoruz ve çevreye duyarlı
yeni nesil %100 elektrikli araçlar üretiyoruz.

Elektrikli Arabaların Avantajları Nedir?

  • 2021-06-11
Elektrikli Arabaların Avantajları Nedir?

Amaca yönelik modelleriyle lüks, spor, dinamik, sağlam, yüksek yük kapasiteli özel ya da hizmet odaklı elektrikli hizmet araçları, hemen hemen her yerde sıklıkla karşımıza çıkıyor.
Pilotcar Otomotiv San.Tic.ve A.Ş. olarak markamız altında topladığımız elektrikli araç ürün yelpazesinde; spordan klasiğe, az ya da çok kişilik taşımacılığa ve yük kapasitesine göre hacim alanındaki modellere kadar birçok ihtiyaca yönelik müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yönetiyoruz.

Dünya ve Türkiye’de değişen yaşam anlayışından nasibini alan ulaşım ve kullanım alanları da farklı seçeneklerle hayatı desteklemeye devam ediyor. Bunlardan biri olan elektrikli araçlar, gerek kolay kullanım imkânları gerekse amaca özel tasarımlarıyla pratik bir tercih oluyor. Zehirli gaz üretmeyen teknoloji hızlı şarjlar ile elektrikli motor teknolojisi çevre ve hava kirliliğini önlüyor. Benzin yerine elektrik kullanımı da cebinize destek oluyor, ekonomik anlamda kazanç sağlıyor. Portatif ve kolay kullanımı ile sizi yormayan elektrikli golf ya da hizmet araçları küçük ama hızlı modeller sayesinde zamandan tasarrufu da beraberinde getiriyor.
Geniş kullanım alanlarının içine oteller, okul ve kampüsler, hastaneler, fabrikalar, devasa iş alanları, golf ve spor sahaları, büyük bahçeler veya parklar gibi yüzölçümü büyük yaşam alanları kadar içten yanmalı benzinle çalışan motorlu araçların giremeyeceği coğrafya parçaları (örneğin adalar) da girmektedir.

Spor ya da klasik, açık ya da kapalı tavan, lüks ya da yalın modellerinin yanı sıra, özel renk ve ilavelerle farklılaşan modeller, Pilotcar adı altından birbirinden farklı hizmet alanları için sizi bekliyor.
Güvenli satış avantajlarının yanı sıra bakım ve kullanım desteğiyle size daha iyi ve daha konforlu yaşam ihtimalleri sunmayı amaçlayan Pilotcar, keyifli sürüş ve rahatlığı tasarlayıp ürettiği elektrikli golf ve hizmet araçlarında bir araya getiriyor.